W dniach 14-16 września 2022r. Polskie Towarzystwo Limnologiczne wraz z Katedrą Inżynierii Ochrony Wód i Mikrobiologii Środowiskowej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Limnologicznej, celebrującej dwadzieścia lat funkcjonowania Towarzystwa.

Celem konferencji jest doskonalenie i rozwijanie wiedzy naukowej z zakresu szeroko pojętej limnologii oraz wymiana doświadczeń pomiędzy członkami Towarzystwa i jego sympatykami. Konferencja jest też okazją do pierwszego spotkania limnologów po okresie pandemii, a odnawianiu kontaktów sprzyjać będzie planowany podczas konferencji rejs żaglowcem.

Konferencja odbędzie się w Domu Pracy Twórczej „Wierzba”, położonym na Pojezierzu Mazurskim, u styku trzech jezior: Bełdan, Śniardw i Jeziora Mikołajskiego, w odległości 6 km od Mikołajek. Centrum konferencyjne dysponuje 1- i 2-osobowymi pokojami oraz dwoma salami konferencyjnymi. Zapewniamy gościom konferencyjnym możliwość przybycia już 13 września.

Więcej informacji: Dom Pracy Twórczej PAN w Wierzbie

WAŻNE TERMINY:

do 20 czerwca 2022 – nadsyłanie zgłoszeń uczestnictwa w konferencji

Prosimy o rejestrowanie udziału w konferencji za pomocą formularza zgłoszeniowego:

Formularz zgłoszeniowy online

Osoby nie posiadające kont kompatybilnych z formularzem online, prosimy o rejestrację za pomocą dołączonego do komunikatu formularza, przesyłając go na adres: konferencja.ptlim@gmail.com

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

do 25 czerwca 2022 – nadsyłanie streszczeń wystąpień

Streszczenia konferencyjne muszą być dostarczone w postaci plików tekstowych, zgodnie z załączonym do komunikatu wzorem.

Wzór streszczenia

do 25 czerwca 2022 – opłata konferencyjna

Opłata konferencyjna obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, rejs żaglowcem, wstęp na wszystkie sesje, przerwy kawowe oraz materiały konferencyjne. Jej wysokość jest zróżnicowana w zależności od wyboru pokoju: dla 1-osobowego wynosi 1100 zł, dla pokoju 2-osobowego 1000 zł. W przypadku planowanego przybycia 13 września do opłaty konferencyjnej należy doliczyć opłatę za nocleg (1-os. 150 zł, 2-os. 110 zł oraz ewentualne wyżywienie).

Wpłat prosimy dokonywać na poniższe konto, wpisując w tytule przelewu „nazwisko_konferencja 2022”.

Bank Spółdzielczy w Toruniu 63 9511 0000 0000 0263 2000 0010

Do zobaczenia na Pojezierzu Mazurskim!

Autor przymski